VIN-dekooder Chevrolet võimaldab kontrollida, kas praegused auto varustus on sama nagu originaal, tootja poolt paigaldatud. Võite vaadata värvivärvi ja kontrollida ka polsterdust, aknaid, trimmi, soojendusega tuuleklaasi või turvapatjade arvu. Kui mõni varustus on erinev, võib see tähendada, et auto pakutud sõiduk võiks olla autoõnnetuses!

Täielikku aruannet ostes on väga oluline, kas sõiduk on varastatud. Kahjuks esineb seda probleemi sagedamini ja ka Chevrolet autosid.

 

Mis sisaldab VIN-i?

  • VIN pikkus on 17 tähemärki, mis sisaldavad tähti ja numbreid, kuid ilma I (i), O (o) ja Q (q). Acura raami numbrit saab jagada kolme ossa:
  • VMI – mis tahes sõidukil on unikaalne tootja kood (maailma tootja tunnus). Kood sisaldab kolme tähemärki ja määratleb tootja ja tootmispiirkonna.
  • VDS – see on peamine kood (Vehicle Descriptor Section), mis sisaldab 6 tähemärki, võivad sisaldada teavet, kasutatud auto platvormi, režiimi ja kehaehitust.
  • VIS – (sõiduki näitajat käsitlev sektsioon) sisaldab 8 tähemärki ja räägib meile tootmisaasta, seerianumbri ja ettevõtte kohta.

 

VIN-dekooder Chevrolet – kuidas lihtsaim viis leida?

Kui teil on vaja VIN-dekooderit Chevrolet. Soovitame kasutada meie tööriista. Meil on tohutu andmebaas, kus on sõidukid täiesti tasuta, ja aitab teil leida oma sõiduki VIN-koodi.

Teie Chevrolet VIN number leiate siit.
Pea meeles, et enne ostmist kontrollige sõiduki ajalugu. Teete seda, sisestades allpool VIN-koodi Chevrolet: