VIN Check Chevrolet

Chevrolet asutati 3. novembril 1911. aastal. See oli kaks inimest – Louis Chevrolet ja William Durant. Nagu enamik Ameerika autotööstuse ettevõtteid, oli tema kodu Detroit. Aastal 1915 müüs Chevrolet Durant oma aktsiad, mis tähistas brändi ajaloos uue ajastu algust.

Sellegipoolest tekkisid raskused ettevõttel. Aastal 2013 teatas ta 2015. aasta lõpuks Ameerika brändi autode müügi lõpust Euroopas, välja arvatud Venemaa ja Sõltumatute Riikide Ühendus.
See otsus on uue Chevrolet’i, näiteks Sparki, Aveo, Malibu ja Cruze ostmiseks oluliselt keerukam. Paljud inimesed jäävad ainult järelturul, mis on alati koormatud märkimisväärsete riskidega. Sageli me ei tea, kas meie unistuste auto ei ole tegelikult bitti ja arvnäitajad on õiged. Aidata neid fakte tuvastada aitab sõiduki identifitseerimisnumber. VIN-numbrit, mida saate vaadata reisijaistme alt põranda all, armatuurlaua kaanel või vaheseina fikseeritud elemendil. Mitte kõik mudel ei ole nii lihtne. Sa pole kindel, kus leiate oma sõiduki identifitseerimisnumbri? Saate seda siin kontrollida. Pärast edukat otsingut aeg VIN-ile Check Chevrolet. VIN-dekodeerimine ei ole probleem, kui kasutate õigeid tööriistu. Oma ootuste rahuldamiseks pakume teie käes meie uut tööriista. Lihtsalt sisestage oma VIN number allpool ja saate tasuta aruande oma auto ajaloost!

Teie Chevrolet VIN number leiate siit.
Pea meeles, et enne ostmist kontrollige sõiduki ajalugu. Teete seda sisestades VIN-koodi Chevrolet allpool: